Блог Новини ФСТУ

Міжнародна конференція Veloforum 2021

Надія Сичова
30 Вер 2021
Протягом трьох днів, 17-19 вересня, відбулась міжнародна конференція Veloforum 2021, яка вперше транслювалась онлайн та проходила в чотирьох містах України: основна програма в Ужгороді та хаби в Одесі, Бердянську і Краматорську.
Темою Veloforum 2021 є велотуризм. З Ужгорода транслювались онлайн лекції, презентації досліджень, дискусії та ін. за участю понад 50 експертів та експерток з України та світу. Програма і запис трансляцій конференції доступні на сайті: https://veloforum.org.ua/program/
Veloforum 2021 відбувся як частина транскордонного проєкту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території», який реалізують Центр соціальних та ділових ініціатив (Яремче), Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» (Ужгород) у партнерстві з Пряшівською Велосипедною Групою Костітряс (Словаччина) за підтримки ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського Інструменту Сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Хаби в трьох містах України проходять за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Співорганізаторами Veloforum 2021 є Ужгородська міська рада та U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), яка проводить подію в Україні з 2008 року.
На форумі з презентацією нашої Федерації виступив голова комісії з велосипедного туризму Тарас Пахолюк Презентація ФСТУ
Тарас Пахолюк

Залишити коментар