Блог Новини ФСТУ

Навчально-тренувальний семінар з вітрильного туризму

Надія Сичова
8 Лип 2019

Відмінною погодою та лагідним морем зустріла Одещина слухачів навчально-тренувального заходу з вітрильного туризму, який проходив в м. Одеса з 28 червня по 05 липня 2019 року. Семінар був організований за ініціативи вітрильної комісії ФСТУ та сприяння Спортивного комітету України. В ході семінару були висвітлені основні питання  у відповідності до Типового плану підготовки за напрямом «Судноводій моторного судна довжиною до 6 м на прибережних морських шляхах та внутрішніх водних шляхах». Теоретичний курс підготував та провів викладач Національного університету “Одеська морська академія” Кульбацький А.А. Практична частина “Відпрацювання практичних навичок по управлінню вітрильним малим/маломірним судном у реальних умовах” була організована та проведена капітаном вітрильного катамарану “Спокойний” Косинським О.І. (Одеська ФСТУ) та головою вітрильної комісії Полтавської ОФСТУ Ляпкало І.М.

DSC00452_thumb

DSC00520_thumb

 
IMG_0277_thumb

Всі учасники семінару висловлюють подяку організаторам за високий професіоналізм та чудову організацію. Маємо сподівання, що подібні навчально-тренувальні заходи стануть традиційними та в подальшому сприятимуть розвитку вітрильного туризму в Україні.

1 коментар Додати коментар

  • Велика подяка організаторам за цікавий, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини семінару. Абсолютно унікальна ідея, що всі учасники семінару мали змогу особисто застосувати отримані знання на практиці.
    Особливо дякую капітану вітрильного катамарану “Спокойний” Косинському Олександру Івановичу за довіру і можливість особисто керувати катамараном. Творчої наснаги Вам і дякую за запрошення і гостинність.
    Сподіваюсь, що подібні навчально-тренувальні заходи стануть традиційними і ми зустрінемося в наступному році 😉

Залишити коментар