Блог Змагання

На Полтавщині відбулися чемпіонати України із пішохідного та велосипедного туризму серед юнаків

Сім днів поспіль, із 9 до 15 липня 2019 року, Полтавщина приймала юних спортсменів на чемпіонатах України з пішохідного туризму та велосипедного туризму серед юнаків.

На змагання прибули 18 команд спортсменів-туристів з пішохідного спортивного туризму та 13 команд з велосипедного спортивного туризму, загалом у заході взяли участь 330 осіб із 22 територій.

На урочистому відкритті чемпіонатів учасникам побажали успішних стартів Олександр Біленький – голова Полтавської обласної ради, Сергій Неділько –  директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Сергій Рибалко – начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Дистанції з пішохідного туризму були динамічними та насиченими. Спортсмени демонстрували технічну і тактичну майстерність на дистанціях IV класу у командних змаганнях «Крос-похід» та «Смуга перешкод», змаганнях зв’язок.

_MG_1477_thumb

_MG_1402_thumb пішохідка мої 2_thumb

На «Крос-поході» учасники мали змогу показати не лише навички справлятися з мотузками, а й вміння веслувати на катамарані на переправах через річку Псел.

На дистанції змагань зв’язок на учасників чекав справжній скеледром, обладнання для якого було надане екіпірувальним центром «Восхождение».

Вправність у володінні велосипедом юні спортсмени продемонстрували на «Комплексній дистанції», яка включала види «Тріал», «Велокрос», «Фігурне водіння». Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція «Велоралі» довжиною майже 40 км. Учасники вправно долали круті спуски та підйоми, піщані ділянки, в’язали вузли та переправлялися з велосипедами через яр по колоді. Майстерклас із ремонту велосипеда показали дівчата з Волинської області, обійшовши всіх учасників із результатом у 32 секунди.

DSCN0348_thumb

DSCN0258_thumb

DSCN0085_thumb

У загальному заліку чемпіоном України з пішохідного туризму стала команда Чернігівської області, яка у двох із трьох залікових видів виборола перші місця і лише у «Змаганнях зв’язок» поступилася перемогою команді Вінницької області, що стала срібним призером чемпіонату. Бронзу отримала команда м. Києва (Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді).

Абсолютним переможцем чемпіонату України з велосипедного туризму стала команда Вінницької області: у обох залікових видах спортсмени посіли перші місця. Срібні медалі виборола команда Волинської області, а бронзу отримала команда Харківської області № 1, учасники яких у «Комплексній дистанції» та «Велоралі» розділили між собою другі та треті призові місця.

_MG_1134_thumb

Переможці, призери та їхні тренери нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, кубками та медалями, а в особистому заліку спортсмени отримали призи від спонсорів: полтавського магазину туристського  спорядження «4 сезони», магазину спортивного обладнання «Старт», компанії «Amway».

Усі учасники чемпіонатів отримали пам’ятні подарунки та грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Ю. Ярошенко

А. Криворучко

 

Протоколи змагань на відповідних змаганнях на вкладці сайту Календарь заходів.

Залишити коментар