Блог Новини ФСТУ

Результати чемпіонату світу зі спортивного туризму – туристські спортивні походи

Надія Сичова
22 Лют 2021

Завершилося суддівство та підведення підсумків чемпіонату з туристських спортивних походів, яке здійснювалося з 19 по 21 лютого 2021 року в online режимі на платформі сервісу ZOOM.

В чемпіонаті брали участь 59 команд (409 спортсменів) з 3-х держав – членів МФСТ. Змагання пройшли в 11 номінаціях. З автомото, велосипедного , водного, пішохідного, гірського туризму на маршрутах 4 та 5 категорії складності, з лижного туризму на маршрутах 4 категорії складності.

Від україни виступили спортсмени: з автомото туризму – 3 команди ( на маршрутах 5 категорії складності – 2 команди, на маршрутах 4 категорії складності – 1 команда), з велосипедного туризму – 4 команди (по дві команди на маршрутах 4 та 5 категорії складності), з гірського туризму – команди (по дві команди на маршрутах 4 та 5 категорії складності), з водного туризму – 1 команда на маршрутах 5 категорії склданості, з пішохідного туризму – 2 команди (по одній команді на маршрутах 4 та 5 категорії складності). З лижного туризму, на жаль, жодної команди від України.

Зрозуміло, що 2020 рік був складним для наших спортсменів. Тому особливо приємно привітати переможців із заслуженими нагородами:

Команду з Одеси під керівництвом Березюка Володимира, яка отримала золото на маршрутах 5 категорії складності з автомототуризму. Маршрут здійснений в Карпатах.

Полохіна Володимира, отримавшого срібло на маршрутах 5 категорії складності з автомототуризму. Маршрут експериментальний по Україні.

Команду з Харківщини під керівництвос Ляховця Сергія, яка отримала бронзу на маршрутах 5 категорії складності з пішохідного туризму.

Велика подяка всім учасникам чемпіонату за підтримку іміджу нашої країни.

Ще раз вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на чемпіонаті світу та бажаємо нових перемог на міжнародній арені.

 

Залишити коментар