Блог Новини ФСТУ

Свято до Дня захисту дітей у місті Ірпінь

Надія Сичова
8 Чер 2022

Захищати власну державу, а особливо її майбутнє покоління – обов’язок кожного дорослого громадянина. Окрему роль при цьому мають відігравати педагоги. Адже саме вони можуть зробити так, щоб діти хоч на мить забули усі жахіття війни та знов повернулось до свого щасливого дитинства, повного радості, любові, розваг та посмішок.

На минулих вихідних у звільненому від російських окупантів м. Ірпінь відбувся мистецько-спортивний захід, присвячений Дню захисту дітей. Ініціаторами проведення виступили Ірпінська міська рада та Волонтерський рух Києва. Спортивну частину представляли Спортивний комітет України, Федерація спортивного туризму України та Федерація самбо України. Також до заходу долучились працівники Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва, Бучанського Центру туризму та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

IMG_9504 IMG_9472 IMG_9507 IMG_2919 IMG_6265 IMG_6251 AIYM7399

Упродовж заходу відбувались творчі майстер-класи, конкурси, зустрічі із волонтерами та героями України, цікаві лекції (зокрема щодо конституційного захисту прав дітей), віртуальні та “живі” квести, фотосесії. Окрему локацію склала туристсько-спортивна смуга перешкод «Ми — Чемпіони». Вона складалась із двох частин: подолання перешкод на мотузках та проходження штучних перепон на самокаті. Спробувати свою силу та уміння міг будь-хто охочий. На фініші кожного чекали солодощі та подарунки.

Таланти дітей різноманітні, а тому потрібно максимально допомагати їм розкритися. Це можливо робити через мистецтво (пісню, танок, вишивку, малювання то що) та спорт. Саме це допомагає дітям знайти себе в світі та обрати власну стежку в житті.

Дмитро Ващук

Залишити коментар