Блог Новини регіонів

Семінар з гірського туризму для військових

Надія Сичова
23 Жов 2018

З 20 по 28 вересня у Хмельницькому на стенді у Михайла Мулька проведений перший етап практичних занять серед особового складу військової частини А0553 з техніки гірського туризму. Семінар проведений при підтримці ФСТУ, частково СКУ за зверненням військової частини МОУ. До занять були залучені спеціалісти Хмельницького центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Особлива подяка Майстру спорту Мульку Михайлу за активність в проведенні занять, він забезпечив спорядженням та інструкторами.

Щоб ефективно використати час, одночасно займалось по 12 осіб (в день – 34-36 особи у три зміни по 2 години). Стінка двостороння, одночасно тренувались 6 осіб, ще 6 були на страховці, потім мінялись. Відпрацьовували скелелазіння, спуск по мотузці, спуск із проникненням у вікна, підйом, спуск потерпілого, вантажу. 

IMG-ededf06415565cf850920260125b384f-V

Другий етап семінару запланований на жовтень – теоричні заняття в частині, практичні на природі, а саме: наведення переправ, подолання схилів різної складності та структури ланшафту. Третій етап запланований на кінець  листопаду – початок грудня  на снігові заняття у Карпати. На жаль нам й досі не вдається ефективно співпрацювати із МОУ, щоб планувати край необхідні для військових семінари заздалегідь.

Залишити коментар