Блог Новини ФСТУ

Слава Україні! Україна понад усе!

Надія Сичова
24 Лют 2022

Любі друзі, колеги!

Ми знаємо, що в такі часи, як нині, такі цінності, як Свобода, Сім’я, Надія  – більше, ніж просто ідеї. Це принципи, на яких ми всі будуємо з вами наше життя. Принципи, з якими ми живемо та дивимося у майбутнє з надією і оптимізмом.

І у цей непростий час ми маємо підтримувати, подякувати кожного за допомогу та підтримку один одного – і ми це вміємо з вами робити, бо ми одна команда, ми спортсмени, ми однодумці. Ми з надією чекаємо на покращення ситуації та продовжимо працювати разом заради наших цінностей та принципів, у які ми віримо, а також за можливості, які спортивний туризм надає кожному з вас.

Сьогодні був екстрено скликаний суддівський корпус чемпіонату світу зі спортивної дисципліни “маршрути” нашої федерації.

Зазначивши той факт, що нас – членів міжнародної федерації об’єднує багаторічна дружба, з деякими спільні походи, змагання, ми не можемо миритися і засуджуємо військові дії організовані Російською федерацією проти народу України. У ситуації, що склалася, ми не бачимо можливості подальшої співпраці та відкликаємо наших суддів від роботи в суддівських колегіях. Також наша федерація спортивного туризму України відкликає від участі у змаганнях усіх заявлених учасників.

Слава Україні!

За дорученням президента ФСТУ та суддівського корпусу ФСТУ чемпіонату світу та Першості в групі спортивних дисциплін “маршрути”.
Член оргкомітету чемпіонату світу.
Надія Сичова

 

Залишити коментар