Блог Новини ФСТУ

У Львові відбувся Кубок України з гірського спортивного туризму

Надія Сичова
14 Гру 2021

  З 10 по 12 грудня 2021 року  у Міжнародний День Гір в м. Львові на скеледромі “Бухта” спортсмени з п’яти регіонів України: Дніпропетровська, Запорізька, Львіська, Сумська області та місто Київ – 16 команд, 33 спортсмена,  змагалися у Кубку України з гірського спортивного туризму ( в залі на штучному рельєфі). Головний суддя змагань – суддя першої категорії Оксана Хархаліс  (м. Львів).

На офіційному відкритті змагань спортсменів привітали віцепрезидент Федерації – Тарас Пахолюк, голова гірської комісії Віктор Козій, президент Одеської обласної федерації – Микола Ріпа.

Змагання особисті,  окремо серед зв’язок з чоловічим складом та змішаним на дистанціях ІV класу:  “Рятувальні технічні прийоми” та “Гірські перешкоди”.  Спортсмени під час змагань здобули неоціненний досвід роботи в зв”язках на 12-метровій висоті. Стенд, на якому проводилися змагання, – із площею поверхні 400 м.кв., максимально відтворює природні умови для лазіння, адже містить карниз та різноманітні площини, в тому числі від’ємні та площини з 45°-ним нависанням. Висота в найвищій точці – 14 м.

фото 7  фото 1  фото 4  фото 5

В загальному заліку  серед команд з чоловічим складом першими стали спортсмени з міста Дніпро (туристський клуб Горизонт), друге місце за ЦПО Дніпропетровської обласної ради і на третьому місці спортсмени з міста Запоріжжя (спортивний туристський клуб Едельвейс).

В загальному заліку  серед команд зі змішаним складом перше і друге місце за спортсменами з міста Київ (туристський клуб МКС), на третьому місці спортсмени з міста Львів ( туристський клуб Манівці).

Подяка всім учасникам і організаторам змгань. Подяка працівникам туристичної бази Княжий,  працівникам скеледрому Бухта, які підготувати нові маршрути спеціально для Кубку, що відповідають вимогам дистанцій IV класу.

До нових зустрічей на змаганнях 2022 року.

Залишити коментар