Блог Змагання > Новини ФСТУ > Походи

Чемпіонат світу з туристських спортивних походів

Надія Сичова
24 Лют 2019

З 22 по 24 лютого в Мінську здійснено очне засідання головної суддівської колегії IV чемпіонату світу з туристських спортивних походів. В змаганнях взяли участь 6 держав членів Міжнародної федерації спортивного туризму: Білорусь,  Литва, Казахстан, Киргистан, Україна, Російська Федерація. Всього 113 команд, 773 учасника, 134 судді.

Змагання проведені за семи видами спортивного туризму: автомобільний, гірський, велосипедний, водний, лижний, пішохідний і вперше, за ініциативи ФСТУ – вітрильний туризм. Змагання проведені на маршрутах IV, V та VI категорії складності

Наші досягнення.

На маршрутах IV к. с. з автомобільного туризму кубок та золоті медалі за спортсменами Одеської області – команда під керівництвом Ковтуна Віталія.

На маршрутах IV к. с. з гірського туризму бронзу отримали спортсмени з Харківщини – команда під кервництвом Грекова Ігоря.

На маршрутах VI к. с. з гірського туризму срібло за командою  під керівництвом Єрьоміна Євгенія з Києва.

На велосипедному маршруті IV к. с. команда з Харкова під керівництвом Безуглова Дмитра посіла друге місце. А на маршрутах V к.с. на третьому місці команда з Одеської області під керівництвом Лехана Сергія. На жаль, не відбулися змагання на маршрутах VI к.с. із-за відсутності кворума. ГСК  прийняла  рішення про допущення команд, які були заявлені в цьому році, на змагання в наступному 2020 році.

На водних маршрутах V к.с. на третьому місці команда  під керівництвом Горячего Валентина з Дніпра.

Команда з Запоріжжя під керівництвом Янущенка Дмитра посіла друге місце на змаганнях з пішохідного туризму на маршрутах IV к. с.

Приємно бачити переможцями команди з вітрильного туризму: на маршрутах V к. с. за Україною перше місце у команди з Чернігова під керівництвом Кириченка Валадислава і на маршрутах VI к. с.  третє місце за командою під керівництвом Фалька Леоніда і друге місце за збірною командою з Луганщини під керівництвом Коротких Євгенія.

DSCN4792_thumb

Велика подяка українському суддівському корпусу –  Україну представляли 25 суддів.

Бажаємо спортсменам, тренерам подальших перемог на змаганнях, нових цікавих маршрутів.

Протоколи змагань за адресою http://rtss.by/index.php/533-itogovye-protokoly-chempionata-mira-po-sportivnomu-turizmu-sportivnye-turistskie-pokhody-gruppa-distsiplin-marshrut

 

Залишити коментар