Блог Новини ФСТУ

Чемпіонат України зі спортивного туризму серед ветеранів

Надія Сичова
21 Лип 2021

З 24 по 26 вересня 2021 року в районі міста Южноукраїнська Миколаївської області проводиться чемпіонат України зі спортивного туризму серед ветеранів відповідно Регламенту, затвердженого МінМСУ і який є офіційним викликом на змагання.

Змагання особисто-командні на дистанціях  І  класу, проводяться з наступних видів спортивного туризму: комбінований туризм, дистанція “Смуга перешкод”; пішохідний туризм, дистанція “Смуга перешкод”; водний туризм, дистанція “Слалом”; велосипедний туризм, дистанція “Велокрос”.

Головний суддя змагань, суддя національної категорії Степанов Антон Анатолійович (м. Херсон).

Змагання проводяться відповідно Правил спортивних змагань зі спортивного туризму – Правила 2021. Особливості організації, проведення, підведення підсумків змагань, обладнання та способи подолання дистанцій, їх елементів тощо передбачені Технічними регламентами, які розроблені на кожний вид спортивного туризму. На жаль, не всі комісії з видів спортивного туризму затвердили Технічні регламенти, тому організатори змагань – рада ветеранів готує Умови проведення змагань, які на рівні із Регламентом змагань обов’язкові для виконання учасниками та суддями і не можуть суперечити Правилам 2021.

 

Залишити коментар