Блог Новини ФСТУ

Чемпіонат України серед студентів зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі

Надія Сичова
2 Сер 2021

З 03 по 06 вересня 2021 року в м. Одесі на навчально-тренувальній базі “Скеледром” альпіністського клубу “Одеса” (на узбережжі Чорного моря) проводиться чемпіонат України з гірського спортивного туризму на штучному рельєфі відповідно Регламент ЧУ гірський, який є офіційним викликом на змагання. Змагання проводяться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерацією спортивного туризму України.

До участі у чемпіонаті допускаються команди ЗВО Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Кількість команд від регіону не обмежена. Склад команди 8 осіб: 4 спортсмени (не менше однієї жінки), запасні учасники – 2 спортсмени, тренер – 1 особа, представник команди – 1 особа (може бути учасником). Вік учасників змагань: студенти – 17 років та старші. Розміщення учасників змагань в польових умовах.

Змагання особисто-командні проводяться відповідно до Правил, на коротких дистанціях ІV класу: “Гірські перешкоди” – командні  змагання; “Тактико-технічна” – особисті змагання зв’язок.

До зустрічі на дистанціях.

Залишити коментар