З 04 по 07 вересня Одещина приймала чемпіонат України зі спортивного автомототуризму. Змагання проходили поруч із селом Білки Іванівського району в міжлеманні на березі річки Малий Куяльник.
Погода не бавила змагальників, спочатку поливаючи їх дощами, а наприкінці навпаки обпалюючи сонцем. Та погодні умови не зупинили любителів бездоріжжя, а це спортсмени з 11 регіонів України: Донецької, Вінницькаї, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей – 48 спортсменів, 24 екіпажі. Змагання особисті, проведені на двох дистанціях: коротка дистанція – Тріал, та довга дистанція – Орієнтування в трьох класах автомобілів – ТР-1, ТР-2, ТР-3.

Екіпажі переможці та призери чемпіонату отримали – медалі МінМСУ, дипломи та кубки Федерации, а за четверте міце, дякуючи креативним учасникам із Запоріжжя, спортсмени отримали дерв’яні медалі.

Змагання відбулися із дотриманням усіх протиепідеміологічних вимог, дотримання соціальної дистанції, застосування засобів індивідуального захисту, доступність дезінфекторів тощо.
Протоколи змагань за посиланням Протоколи