Блог Новини ФСТУ

Нові Правила спортивних змагань зі спортивного туризму

Олександр Дикий
15 Кві 2021

Нові Правила спортивних змагань зі зі спортивного туризму є!

Понад 10 років тому назад Виконком ФСТУ доручив мені очолити робочу групу з напрацювання нової редакції Правил зі спортивного туризму в Україні.
До складу групи входили голова ЦМКК Михайло Дегтяр та голова колегії суддів (на той час) Олександр Бакута.

Створення у 2011 році Міжнародної федерації спортивного туризму висунуло нові вимоги до потреби в правилах, а саме – створення Правил МФСТ.
Щоб довго не описувати довгий та тяжкий шлях творіння цього документу, а на його основі ще складніший шлях творіння Правил спортивного туризму України, що адаптований до міжнародних… скажу лиже – сьогодні надійшло повідомлення від нашого куратора в ММСУ Лавера Петра, що Правила підписані!!!

У цій роботі брали участь багато людей.

Активно працювала група на чолі з Михайлом Дегтярем по дисциплінах маршрути.
По дисциплінах дистанції активно працювали :
– Трощенко Володимир,
– Цветинович Денис,
– Гергая Георгій,
– Наровлянський Олександр,
– Бабенко Юрій…
та багато інших, чиї зауваження та поради були дуже корисні.

Особливої уваги та пошани заслуговує віце-президент ФСТУ Сичова Надія Павлівна, яка декілька років «боролася» за просування наших Правил. Щира їй за це подяка, думаю від всього загалу туристів.

Правила мають так званий «рамковий» характер. В них містяться основні терміни і положення про проведення змагань як на маршрутах так і на дистанціях, що є загальним для всіх видів спортивних туристських дисциплін. Більш детальна інформація про організацію і проведення змагань подається у Технічних Регламентах по видах туризму. Переважна більшість видових комісій вже підготовили Технічні Регламенти. Тепер ці документи мають пройти Затвердження Президією ФСТУ.

З повагою, віце-президент Толстіхін Леонід

Залишити коментар