Календарний план змагань ФСТУ

ПЕРЕГЛЯД ЗАХОДУ
найменування: Чемпіонат України - вітрильний туризм ІІІ ранг
дата початку: 06.08.2021
дата закінчення: 16.08.2021
місто/область: Морське/Миколаївська
вид туризму: Вітрильний спортивний туризм
статус заходу: всеукраїнські
вид заходу: Змагання
вид змагань: командний
тип залікової групи: По вітрильності (до 10/до 13/до 16/ більш 16 кв.м.)
облік ваги екіпажу: з урахуванням ваги екіпажу
підрахунок трикутників: по загальному відносному часу
гірша гонка по трикутникам: не викидається
відповідальний: Мартинова Дар'я Борисівна
посилання на: РЕГЛАМЕНТ/ПОЛОЖЕННЯ
посилання на: ПРОТОКОЛ
посилання: КАРТА

ЗАЯВКИ

КОМАНДА СТАТУС ОБЛАСТЬ № РЕГ. ВІТР. № ГБ ЗАГ.
ВІТР.
ЗАЛІК.
ГРУПА
1 Дельфинперевірена та прийнятам. КиївUA1108840.6939.500до 10 кв.м.
2 Зефирперевірена та прийнятаЗапорізькаUA2103UA21030.7219.700до 10 кв.м.
3 Тантоперевірена та прийнятаЧернігівськаUA114311430.7619.700до 10 кв.м.
4 Вінсентперевірена та прийнятаДніпропетровськаUA0440UKR710.7279.800до 10 кв.м.
5 Песецперевірена та прийнятаКиївськаUA1123UKR 170.6959.900до 10 кв.м.
6 Авантуристперевірена та прийнятаХарківськаUA2191910.69710.000до 10 кв.м.
7 Джеронимоперевірена та прийнятам. КиївUA1128180.68110.000до 10 кв.м.
8 Ведьмаперевірена та прийнятаЛуганськаUA0402UA04020.67110.100до 10 кв.м.
9 Хаскиперевірена та прийнятаМиколаївськаUA2184UKR840.69910.100до 10 кв.м.
10 Serenityперевірена та прийнятаВолинськаUA0412UA04120.77311.400до 10 кв.м.
11 Сиренаперевірена та прийнятаОдеськаUA1602UA16020.70310.500до 13 кв.м.
12 Неяперевірена та прийнятаПолтавськаUA1127270.69512.100до 13 кв.м.
13 Орионперевірена та прийнятаМиколаївськаUA1141UKR410.71012.200до 13 кв.м.
14 Янголперевірена та прийнятаПолтавськаUA1125UA11250.69412.300до 13 кв.м.
15 Золотцеперевірена та прийнятаЗапорізькаUA0426MF-260.72712.400до 13 кв.м.
16 Кентаврперевірена та прийнятаКиївськаUA0425UA04250.69312.600до 13 кв.м.
17 Валерчикне прийнятаДніпропетровськаUA0469UKR690.69812.700до 13 кв.м.
18 Спокусаперевірена та прийнятаЛуганськаUA1102UA11020.67312.700до 13 кв.м.
19 Дикий Ветерперевірена та прийнятаВолинськаUA0477Д7770.72513.000до 13 кв.м.
20 Сіндбадперевірена та прийнятаХарківськаUA2129UKR790.73413.100до 13 кв.м.
21 AZIMUTHперевірена та прийнятам. КиївUA1109UA11090.3952.400до 16 кв.м.
22 Сарматперевірена та прийнятаХарківськаUA2188110.5817.800до 16 кв.м.
23 Оберонперевірена та прийнятаХарківськаUA2118UA21180.70310.000до 16 кв.м.
24 Atlantic 2в процесі створенням. КиївUA1107UA11070.82112.200до 16 кв.м.
25 Марлинперевірена та прийнятаЧеркаськаUA2443ЛА 5243 K0.79813.800до 16 кв.м.
26 Осаперевірена та прийнятаОдеськаUA160416040.72116.200до 16 кв.м.
27 Нехілийперевірена та прийнятаОдеськаUA2123230.79312.900больше 16 кв.м.
28 Вионперевірена та прийнятаХарківськаUA2181810.67813.500больше 16 кв.м.
29 Ньюфаперевірена та прийнятаМиколаївськаUA211388750.78415.600больше 16 кв.м.
30 Аструительныйперевірена та прийнятаХарківськаUA2108Х 80.78316.000больше 16 кв.м.
31 Туарегперевірена та прийнятаЛуганськаUA1301UKR-010.82416.600больше 16 кв.м.
32 Фрамперевірена та прийнятаХарківськаUA2121Х 210.71420.000больше 16 кв.м.
33 Борейперевірена та прийнятаПолтавськаUA2408УКР-080.76822.600больше 16 кв.м.
34 Спокойныйперевірена та прийнятаПолтавськаUA100880.75924.600больше 16 кв.м.
УЧАСНИКИ ЗАХОДУ
ПІБКОМАНДАТИП УЧАСТІВИКОНАНО№ НАКАЗУДАТА НАКАЗУ
1Сичова Н.П.спостерігач
2Мартинова Д.Б.головний секретар
3Кириченко В.В.головний суддя
4Старжинський А.В.Atlantic 2учасник
5Нешев С.В.AZIMUTHкерівник
6Лакша О.І.SerenityкерівникІ розряд
7Лакша І.О.SerenityучасникІ розряд
8Сучков К.М.АвантуристкерівникКМСУ
9Филенко А.А.АвантуристучасникКМСУ
10Сучкова Н.К.АвантуристучасникКМСУ
11Золотов Б.Ю.АструительныйкерівникКМСУ
12Золотова І.М.АструительныйучасникКМСУ
13Бобченко С.В.АструительныйучасникКМСУ
14Бобченко Є.В.АструительныйучасникКМСУ
15Кравченко С.С.БорейкерівникКМСУ
16Артюхова Г.О.БорейучасникКМСУ
17Швець С.А.БорейучасникКМСУ
18Синиця В.В.БорейучасникКМСУ
19Синюк О.В.БорейучасникКМСУ
20Рябко М.М.БорейучасникКМСУ
21Кислиця Ю.Ю.ВалерчиккерівникМСУ
22Ванін О.С.ВалерчикучасникМСУ
23Одинцова О.I.ВалерчикучасникМСУ
24Литвяк Д.Ю.Ведьмакерівник
25Онищенко В.В.ВионкерівникКМСУ
26Ярцев В.І.ВионучасникКМСУ
27Асмолов С.О.ВионучасникКМСУ
28Ярцева О.А.ВионучасникКМСУ
29Білик С.О.ВінсенткерівникКМСУ
30Іщенко Н.Г.ВінсентучасникКМСУ
31Пефтієв А.Ю.ДельфинкерівникКМСУ
32Леоненко В.В.ДельфинучасникКМСУ
33Тарновський А.В.ДжеронимокерівникКМСУ
34Тарновський В.С.ДжеронимоучасникКМСУ
35Андрєєва О.М.ДжеронимоучасникКМСУ
36Дикий О.В.Дикий Ветеркерівник
37Марцинюк О.О.Дикий Ветеручасник
38Мостинець О.Н.Дикий Ветеручасник
39Анциферов С.В.ЗефиркерівникКМСУ
40Анциферова О.І.ЗефиручасникКМСУ
41Пономаренко О.В.ЗолотцекерівникКМСУ
42Лисенко В.М.ЗолотцеучасникКМСУ
43Михайлов Є.П.КентавркерівникІ розряд
44Бабошко Д.О.КентавручасникІ розряд
45Данилюк Х.С.КентавручасникІ розряд
46Бовкун Р.І.Марлинкерівник
47Бовкун В.А.Марлинучасник
48Акілін Д.О.Нехілийкерівник
49Журавльова О.І.НеякерівникКМСУ
50Шенець В.В.НеяучасникКМСУ
51Пащенко А.Б.НеяучасникКМСУ
52Антонов Є.В.Ньюфакерівник
53Тіхоміров А.В.Ньюфаучасник
54Куликова О.М.Ньюфаучасник
55Косолапов С.В.Оберонкерівник
56Карпова А.М.Оберонучасник
57Козленок В.О.Оберонучасник
58Булах В.В.ОрионкерівникКМСУ
59Момотов Д.О.ОрионучасникКМСУ
60Макаров В.В.Осакерівник
61Зайцев М.О.ПесецкерівникМСУ
62Саакян А.В.ПесецучасникМСУ
63Волков П.О.Сарматкерівник
64Кобзар М.О.Сарматучасник
65Мурадян М.В.СиренакерівникІ розряд
66Терзман В.Б.СиренаучасникІ розряд
67Удовiхiн С.К.СіндбадкерівникМСУ
68Коваленко В.В.СіндбадучасникМСУ
69Коваленко М.С.СіндбадучасникМСУ
70Косинський О.I.СпокойныйкерівникКМСУ
71Ляпкало І.М.СпокойныйучасникКМСУ
72Кравченко С.М.СпокойныйучасникКМСУ
73Дугар О.В.СпокойныйучасникКМСУ
74Косинська С.П.СпокойныйучасникКМСУ
75Мігов Є.Г.СпокойныйучасникКМСУ
76Михайленко О.К.СпокойныйучасникКМСУ
77Цвігун О.В.СпокойныйучасникКМСУ
78Котова Н.В.СпокойныйучасникКМСУ
79Камінська П.А.СпокусакерівникКМСУ
80Ревіна Д.М.СпокусаучасникКМСУ
81Топчанюк В.В.ТантокерівникКМСУ
82Рибалко Н.М.ТантоучасникКМСУ
83Ляшко Є.І.Туарегкерівник
84Ляшко Б.Є.Туарегучасник
85Ляшко Р.Є.Туарегучасник
86Солодков О.В.ФрамкерівникІ розряд
87Марусова А.С.ФрамучасникІ розряд
88Солодков А.А.ФрамучасникІ розряд
89Солодкова Д.А.ФрамучасникІ розряд
90Резник Д.В.ФрамучасникІ розряд
91Проскурiн О.М.ХаскикерівникМСУ
92Чермних О.I.ХаскиучасникМСУ
93Корбут М.Ю.ЯнголкерівникІ розряд
94Корбут Т.М.ЯнголучасникІ розряд
95Роммель М.Е.ЯнголучасникІ розряд
96Олехнович І.А.ЯнголучасникІ розряд
ЕСКУ Додаток 85 Спортивний туризм
Категорійні спортивні походи
ЩОБ БАЧИТИ ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ, БУДЬ ЛАСКА, АВТОРИЗУЙТЕСЬ