Блог Змагання > Новини ФСТУ

Результати чемпіонату України з лижного туризму (командний)

Надія Сичова
7 Бер 2018

З 28 лютого  по 3  березня 2018  року в місті Суми в лісному масиві поруч із базою олімпійського резерву “Динамо” проводився чемпіонат України зі спортивного лижного туризму.  Всього у змаганнях взяли участь 4 регіони, 6 команд, 36 спортсменів.рабочий стол 001_thumb

Змагання командні, проведені на дистанціях ІІІ та V класу: “Смуга першкод (естафета)”,  на якій переможцями стали Чернівчани; “Лижний маршрут”, на якій перемогли Сумчани та “Смуга перешкод”, на якій знов пермогли Чернівчани.рабочий стол 009_thumb

DSCN5985_thumb

рабочий стол 010_thumb

За результатами змагань  перше місце посіла команда Чернівецької області, на другому спортсмени Сумської області і на третьому – Житомирська область.

DSCN6048_thumb

Змагання проходи в жорстких погодних умовах: глибокий сніг та низька температура. Важкі умови для постановки дистанції – весь час падав сніг, замітаючи дистанцію.рабочий стол 003_thumb